6X10 SURE-TRAC 10K DUMP
6X10 SURE-TRAC 10K DUMP
Sure-Trac 6 x 10 DUMP #372609 RENTAL
Sure-Trac 6 x 10 DUMP #372609 RENTAL
Price Range
$118/day
$320/3 days (~$107/day)
$705/week
$2,487/month
:
:
Quick Specs
| Location: | Rock Island, IL |
| Stock Number: | 117146 |
| Trailer Type: | RENTAL |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 10' 120" x 6' 72" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Length: | 10' 120" |
| Width: | 6' 72" |
Additional Information
| Stock Number: | 117146 |
| Make: | suretrac |
| Model: | DUMP |




