7X14 SURE-TRAC 7K STEEL HIGH SIDE LANDSCAPE
7X14 SURE-TRAC 7K STEEL HIGH SIDE LANDSCAPE
7X14 SURE-TRAC 7K STEEL HIGH SIDE LANDSCAPE RENTAL 106835
7X14 SURE-TRAC 7K STEEL HIGH SIDE LANDSCAPE RENTAL 106835
Price Range
$46/day
$125/3 days (~$42/day)
$276/week
$973/month
:
:
Quick Specs
| Location: | Rock Island, IL |
| Stock Number: | 106835 |
| Trailer Type: | RENTAL |
| Length x Width: | 14' 168" x 7' 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7,000 |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7,000 |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 7' 84" |
Options
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Coupler Size: | 2-5/16" |
| Frame Type: | Steel |
Additional Information
| Stock Number: | 106835 |
| Make: | Sure-Trac |
| Model: | LANDSCAPE |