7X20 SURE-TRAC 10K STEEL DECK CAR HAULER
7X20 SURE-TRAC 10K STEEL DECK CAR HAULER
7X20 SURE-TRAC 10K STEEL DECK CAR HAULER 110603
7X20 SURE-TRAC 10K STEEL DECK CAR HAULER 110603
Price Range
$98/day
$264/3 days (~$88/day)
$582/week
$2,055/month
:
:
Quick Specs
| Location: | Rock Island, IL |
| Stock Number: | 110603 |
| Trailer Type: | RENTAL |
| Length x Width: | 20' 240" x 7' 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 7' 84" |
Options
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Coupler Size: | 2-5/16" |
| Frame Type: | Steel |
Additional Information
| Stock Number: | 110603 |
| Make: | Sure-Trac |
| Model: | HAULER |