COMING SOON-2024 Sure-Trac 7 x 18 TUBE TOP ATV UTILITY 7K- #S424321
Mississippi Truck & Trailer Repair Rock Island, IL
Equipment Trailers, Utility Trailers
$4,495
Quick Specs
| Location: | Rock Island, IL |
| Price: | $4,495 |
| Stock Number: | S424321 |
| Trailer Type: | Equipment Trailers, Utility Trailers |
| Length x Width: | 18' 216" x 7' 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Length: | 18' 216" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| VIN: | 5JW1U1824R1424321 |
| Stock Number: | S424321 |
| Year: | 2024 |
| Make: | Sure-Trac |
| Model: | TUBE TOP ATV UTILITY |